Pro úspěšné využívání funkcí a služeb webových stránek endlessworks.cz potřebujeme v některých případech zpracovávat osobní údaje uživatelů.

Jaké zpracováváme osobní údaje?
  • Údaje uživatelů zpracováváme pouze pro účely níže popsané. Osobní (ani žádné jiné) údaje nezpracováváme pro potřeby cíleného marketingu. Osobní údaje neprodáváme ani neposkytujeme třetím stranám bez předchozího souhlasu. Souhlas považujeme za platný do jeho odvolání, viz informace níže.
  • Kontaktní formulář – na webových stránkách endlessworks.cz se nachází kontaktní formulář. Obsah kontaktního formuláře je směřován na e-mailovou adresu – info@endlessworks.cz. Při odesílání údajů z kontaktního formuláře jsou uchovávány následující informace: e-mail a obsah zprávy. Tyto údaje jsou uchovávány pouze pro účely následné komunikace a nejsou v žádném případě uváděny veřejně. Uživatel musí toto nastavení potvrdit před odesláním zprávy. Veškeré údaje jsou uchovávány pouze po dobu nezbytné komunikace, poté jsou neprodleně smazány. Kontaktní formulář je zabezpečen službou Google reCAPTCHA.
Odvolání souhlasu
  • Uživatelé mají právo odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů. V takovém případě se obraťte na e-mailovou adresu info@endlessworks.cz.
Správce osobních údajů
  • Správcem výše zmíněných osobních údajů je Miroslav Charous sídlící na adrese Rybná 716/24, Praha 1 – Staré Město, 110 00. Pro kontaktování využijte e-mailovou adresu info@endlessworks.cz nebo telefonní číslo +420 723 164 188.
Kontakt na správce webových stránek
  • Máte-li k výše uvedeným informacím dotaz, obraťte se na správce webových stránek na e-mailové adrese info@endlessworks.cz.